Kod produktu:E4332

Lampa Solna 12-18 kg

132,50 zł


black-check-icon Produkt dostępny w naszym magazynie

Ten produkt wysyłamy w ciągu: 24h

Darmowa dostawa: od 200 zł

Sprawdź koszty dostawy

Lampa wykonana jest z kryształu soli i jest naturalnym jonizerem powietrza, który efektywnie podnosi poziom jonów ujemnych w pomieszczeniach. Pozytywne działanie jonów ujemnych można odczuć zwiedzając Kopalnię Soli w Wieliczce, będąc nad morzem, czy choćby spacerując bezpośrednio po burzy. W lampach solnych efekt jonizacji jest dodatkowo zwiększony poprzez rozgrzanie kryształów soli znajdującą się wewnątrz żarówką. Dzięki temu lampa solna poprawia jakość naszego otoczenia a tym samym naszego samopoczucia.

Lampa solna to wyjątkowy produkt, który łączy w sobie piękno designu z niezwykłymi właściwościami zdrowotnymi. Wykonana z autentycznych kryształów soli himalajskiej, ta lampa stanowi prawdziwe źródło pozytywnej energii i inspiracji dla Twojego domu.

W skład zestawu wchodzi:

  • około 12-18 kg bryła soli himalajskiej na drewnianej podstawce,
  • przewód z oprawką,
  • żarówka.


Oczyszczenie Powietrza i Redukcja Stresu: Nasza lampa solna działa jak naturalny oczyszczacz powietrza, emitując negatywne jony, które neutralizują szkodliwe zanieczyszczenia i alergeny. To nie tylko sprzyja Twojemu zdrowiu, ale także pozytywnie wpływa na nastrój, redukując stres i napięcie.

Łagodne i Relaksujące Światło: Delikatne, ciepłe światło emitowane przez naszą lampę solną stwarza nastrojową atmosferę w Twoim wnętrzu. To idealne oświetlenie do wieczornego relaksu, czytania książki lub medytacji, pomagając Ci w odprężeniu i wyciszeniu się po pełnym emocji dniu.

Unikalność i Wyjątkowy Design: Każda lampa solna jest wyjątkowa, ponieważ kryształy soli są naturalne i różnią się niepowtarzalnymi wzorami. Dzięki temu stajesz się posiadaczem niepowtarzalnego dzieła natury, które wniesie odrobinę magii do Twojego wnętrza.

SPOSÓB CZYSZCZENIA

  • czyszczenie lampy solnej może odbywać się za pomocą odkurzenia jej lub przetarcia wilgotną szmatką
  • nie wolno wkładać lamp solnych do wody, gdyż może ona popękać poprzez wdarcie się wody do mikropęknięć, których często nie widać, a mogą znajdować się na lampie co jest rzeczą naturalną


ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Lampa powinna być użytkowana w pomieszczeniach suchych, gdyż pod wpływem wilgoci lampy niszczeją za sprawą absorbowania wody z otoczenia przez sól. Nie zaleca się przechowywania lampy solnej w łazience, piwnicy czy trzymania na zewnątrz.

Waga netto
0 kg
Waga brutto (z opakowaniem)
18 kg
Marka
SALINARIUM
Data przydatności
-
EAN
5902273242864
Wymiary produktu w cm
15 x 23 x 32
Kraj pochodzenia
Polska

Napisz swoją opinię

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

To najlepsze miejsce, aby swobodnie i bez pośpiechu dokonywać przemyślanych zakupów. Przystępne ceny i atrakcyjne opakowania zbiorcze pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze przy zakupie dużej ilości produktów. Sprzedajemy tylko zdrowe, sprawdzone produkty wysokiej jakości, wolne od zbędnych chemikaliów, GMO i niskiej jakości składników.