Kod produktu:6666

Witamina D3 (4000 IU) + K2MK7 FORTE krople 30 ml

41,99 zł
black-check-icon Produkt dostępny w naszym magazynie

Ten produkt wysyłamy w ciągu: 24h

Darmowa dostawa: od 200 zł

Sprawdź koszty dostawy

Naturalna moc dla Twojego zdrowia

Poznaj wyjątkową moc witaminy D K2MK7 w łatwych do stosowania kroplach. Nasz unikalny suplement diety łączy zalety witaminy D3 pochodzącej z lanoliny oraz K2MK7, zapewniając doskonałe wsparcie dla Twojego organizmu. Dzięki formie kropli, witamina D3 z K2MK7 szybko się wchłania, co przekłada się na efektywniejsze działanie. Zapomnij o trudnościach z połykaniem tabletek – wybierz łatwość i wygodę z witaminą D3 K2MK7 w kroplach.

Wsparcie na miarę potrzeb

Zapewnij sobie optymalne wsparcie dzięki zalecanemu dziennemu spożyciu witaminy D3 4000 + K2 MK7. Dla podstawowej ochrony zdrowia wystarczą 2 krople, a w szczególnych przypadkach zwiększ dawkę, dostosowując ją do swoich potrzeb. Nasza witamina D3 K2MK7 w kroplach dostarcza kluczowe składniki odżywcze, wspierając Twoje zdrowie każdego dnia.

Bezpieczeństwo i odpowiedzialność

Przed użyciem naszej witaminy D3 + K2MK7 zalecamy konsultację z lekarzem, aby dostosować suplementację do indywidualnych potrzeb, zwłaszcza w przypadku specjalnych stanów zdrowotnych. Pamiętaj, że odpowiednia dawka D3 K2MK7 jest kluczem do maksymalnego wykorzystania korzyści zdrowotnych, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa.

Waga netto
0,03 kg
Waga brutto (z opakowaniem)
0,083 kg
Marka
Vitafarm
Data przydatności
27.03.2025
EAN
5902273242826
Wymiary produktu w cm
3 x 3 x 10,5
Kraj pochodzenia
Polska

Jestem bardzo zadowolona :)

Nie pamiętam, kiedy ostatnio byłam przeziębiona, używając tych kropli. Jestem bardzo zadowolona :)

Bardzo polecam !

Działa,na postawie badań widać jak wzrasta jej poziom. Bardzo polecam !

Napisz swoją opinię

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

To najlepsze miejsce, aby swobodnie i bez pośpiechu dokonywać przemyślanych zakupów. Przystępne ceny i atrakcyjne opakowania zbiorcze pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze przy zakupie dużej ilości produktów. Sprzedajemy tylko zdrowe, sprawdzone produkty wysokiej jakości, wolne od zbędnych chemikaliów, GMO i niskiej jakości składników.